דנה לנדאו – מורה ליוגה דהרמה

דנה לנדאו
דנה לנדאו

בוגרת קורס מורים ליוגה דהרמה בהנחייתה של ענת צחור.
בשלוש שנים האחרונות החלטתי שאני רוצה לעשות צעד משמעותי קדימה בדרך היוגה, להעמיק בתרגול ולהעביר הלאה את מה שאני לומדת.

אל היוגה הגעתי בגיל 20 ממש במקרה. מהחוויה המידית שחוויתי מהתרגול הראשון, שהיה בשיטת איינגר, ידעתי שקורה כאן משהו טוב. הגעתי לתרגול עם דימוי גוף מעוות שגרם להערכה עצמית נמוכה.

במהלך התרגול חוויתי את הגוף שלי כמו שמעולם לא הכרתי אותו. פתאום הגוף שלי היה בסדר כמו שהוא. היוגה גרמה לי להבין שהאמונות שהיו לי על הגוף שלי הן מוטעות וגרוע מכך מעקבות ותוקעות. אמונות כמו: אני לא חזקה מספיק, לא גמישה מספיק ולא רזה מספיק.

היוגה קיבלה אותי כמו שאני (עכשיו, ברגע זה) ולימדה אותי להתבונן בגוף, להקשיב לגוף ולעבוד עם מה שיש ויש הרבה, מה שלא ראיתי עד כה. היוגה לימדה אותי לבחון את הגוף והנפש שלי מחדש מתוך נקודת מבט חיובית, דינאמית, של חקירה תמידית ולא מקבעת בעלת אופי של חמלה והקשבה לגוף. האמונות המוטעות שהיו לי השתחררו ונוצרו אמונות חדשות.

היוגה לימדה אותי איך לשים לב לכל הפרטים המרכיבים את הגוף והנפש עם פחות שיפוטיות. צעד צעד אני לומדת מודעות גוף נפש והתבוננות בהירה בכל הדברים שקיימים ,טובים וטובים פחות ולעבוד איתם ולא נגדם.

 

בכל המסגרות הלימודיות שהייתי בהן תמיד היה לי חשוב למצוא מורה טוב. הזמן עבר ואז הגעתי לשיעור של ענת, הרגשתי שמצאתי את המקום שיהווה לי מסגרת מתאימה, שבה אני יכולה לפתח את התרגול שלי בביטחון. באחריות ואמונה ענת מלמדת את דרך הדהרמה יוגה ונותנת כלים להמשך ההתפתחות הפיזית והרוחנית בדרך האישית.

 

דנה לנדאו – פרטי התקשרות:

שיעורים מתקיימים במסגרות קטנות: תל אביב – יפו.

טלפון להתקשרות: 054-7562120

אימייל: lanadandau@gmail.com

 

גם זה עשוי לעניין אותך:

המלצות על מורים ליוגה דהרמה  – רשימת מורים ליוגה.

דילוג לתוכן