המלצות יוגה – תלמידים מספרים

המלצות יוגה - תלמידים מספרים ומשתפים בחוויות הלימוד עם ענת צחור, לאורך שנות התרגול שלהם. עמוד המלצות ושיתופים - יוגה דהרמה.
נמסטה

ענת צחור המורה ליוגה ומדיטציה הכי טובה בארץ שפגשתי. מורה מבריקה. מקצועית , מעוררת השראה.

השיעורים מגוונים מעניינים ומרפאים את הגוף והנפש. אני מאוד נהנית בתקופה האחרונה משיעורי הזום, ההוראה דרך הזום מושקעת מאוד. ההוראות מדוייקות וברורות, התירגול בזרימה שקטה. אני ממליצה מאוד למי שאינו יכול להגיע פיזית לשיעור.

נחשפתי לפני שנים ליוגה אצל ענת ומאוד התחברתי אליה, לסגנון הוראה שלה, ולאורך השנים התקדמתי לקורסי הכשרת מורים, הקורס הטוב ביותר שעשיתי. הקורס שינה את חיי. הפכתי בעצמי להיות מורה ליוגה. ההשפעה של ענת על ההוראה שלי מאוד עמוקה. היוגה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיי.

אני אסירת תודה על כל מה שלמדתי וממשיכה ללמוד לאורך השנים.

ממליצה בחום לכל מי שמחפש חוויה עמוקה בתרגול, כמו שענת חולקת איתנו, באמצעות תרגולים מאתגרים פיזית ומעשירים נפשית.

רחלי לוין

תלמידה ותיקה ומורה ליוגה דהרמה

ענת מורה יוצאת דופן באופן בו היא מלמדת/מתרגלת יוגה. כל שיעור הוא צלילה עמוקה ונינוחה לתוך הגוף והמיינד. משחררת, מגמישה, פותחת ומחזקת. צריך להתנסות על מנת להבין.

 

דבי גולן

תלמידה ותיקה ליוגה

אני מתרגל יוגה עם ענת כבר יותר מעשור, היא מורתי ודוגמא חיה לכל מה שהיא מלמדת.

לענת יכולת מיוחדת מאוד לפתוח מרחב במקום שבו אין תנועה; התרגול איתה מדוייק, משתובב, מאפשר העמקה וצמיחה, ולו על ידי חיקוי סקרני של רצף האסאנות החי שנובע ממנה בזמן השיעור.

ענת מוצאת יציבות ושלווה גם בתקופות ובמצבים לא נעימים, כך שהיא מעוררת השראה וריפוי עצמי בתרגול היוגה שהיא חולקת עם המתרגלים.

ביחד עם הדרכתה בתרגול הויפאסנה, ענת מציעה עושר בלתי נדלה להתפתחות אישית באמצעות חקירה עצמית, ומראה עוד ועוד כיוונים לכל מי שמעוניין לצעוד בדרך.

עודד פדן

מתרגל ותיק ליוגה וויפאסנה ומורה ליוגה

ענת מורה ליוגה, מורת דרך למסע החיים, אני מתרגלת ולומדת מענת שנים רבות, חוויה משמעותית במסע האישי שלי ללמוד ממורה שהיא אשיות והשראה גדולה!!! מקצועיות ללא פשרות ! מכניסה קסם נוסף ומשמעותי לעולם היוגה של הנאה מדיטטיבית, עומק, חוכמה ויצירתיות אינסופית לכל שיעור ושיעור!!!

קורס מורים שענת מעבירה במסירות ומקצועיות מעצים מלמד המון ופותח עולמות חדשים ומסקרנים תענוג של שיעורים. הנאה צרופה ואכות חיים טובה מובטחת למתרגלים אצל ענת האלופה. 😇🙏

איריס דוויק

תלמידה ותיקה ליוגה ומדיטציה

ענת צחור היא מורה ליוגה לא פחות ממדהימה. בשיעורים שלה התרגול מעולה. החיבור הפנימי לאמת שלנו הולך ומתפתח משיעור לשיעור, מחודש לחודש, משנה לשנה.
ענת, מורה שהיא מורה לדרך. דרך שמשנה חיים.

לילי מיפית

תלמידה ליוגה ותיקה

אני תלמידה של ענת מ2018, עשיתי קורס מורים והמשכתי לתרגולים הקבועים. מורה סבלנית, מעמיקה, מפתחת, מקפצה אדירה למי שמחפש העמקת הקשר בין גוף ונפש🙏

נועה שפירא

תלמידה ותיקה ובוגרת קורס מורי יוגה

תרגול דהרמה יוגה עם ענת זו הזמנה כנה ואמיצה לחקר העצמי. התוודעות יסודית, עקבית ומעמיקה אל נבכי נפשנו וגופנו. מי שמתמסר לדרך זוכה במורה לחיים.
התרגול תמיד מפתיע, מסקרן ומרומם.
תודה רבה ענת יקרה.

מאשה דימנשטיין

תלמידה ותיקה ומורה ליוגה דהרמה

שיעורי היוגה עם ענת הם חוויה מרטיטת חושים ותדרים. כל שיעור מלא ביצירתיות ובעומקים. זה לצאת להרפתקה אל נבכי הגוף, המיינד והנפש וזה תמיד מתגמל! ממליצה בחום!

קרן מרקוביץ

תלמידה ותיקה ומורה ליוגה דהרמה

אני מתרגלת יוגה ברצינות מאז 2007. הגעתי לתרגל עם ענת לפני בערך שבע שנים, אחרי פציעה שנטרלה אותי לחלוטין. זה היה שילוב של חוסר הקשבה לגוף, עם שיטת יוגה שכבר לא התאימה לי.
התרגול עם ענת העמיד אותי על הרגליים, חיזק לי את הגוף, והחזיר לי את האמון בו. מאז אני מתמידה לתרגל איתה שלוש פעמים בשבוע. בכל פעם אני מגלה מחדש את היכולת שלה לאתגר את הגוף (והנפש) שלי, ואת הביטחון המלא שאני נותנת בה ובתרגול איתה.

ורוניק ענבר

מתרגלת ותיקה ליוגה

שיעורי היוגה עם ענת הם שיעורים ייחודיים ואותנטיים.

ענת שלמדה אצל המאסטרים הגדולים בעולם הינה מאסטרית בעצמה ופיתחה שיטת תרגול המשלבת ידע ותרגול אישי של עשרות שנים.

המיומנות והידע שלה בעולם היוגה המדיטציה הבודהיזם וסדנאות הויפאסנה שלה מעוררי השראה ומהווים אבן דרך והכוונה ממשית להרבה מתרגלים.

השיעורים אינם שיעורי גוף בלבד אלא משלבים תרגילים אנרגטיים, נשימה, תנועה, שהייה ועבודה רוחנית ממעמקי התודעה.

בתקופה בה הבלבול האנושי גדול השיעורים של ענת הם עוגן משמעותי המייצר מקצב פנימי ומשמעת עצמית המסייעים ליציבות וקירקוע.

ממליצה לכל מי שרוצה לזכות בשיעורים שהם ריפוי ממשי ומתנה אמיתית לחיים להצטרף לשיעורים ולחוות חווית התפתחות אישית משמעותית.

רקפת אמסלם

מתרגלת ומורה ליוגה

אם את/ה מבקש/ת מורה לחיים – תתחילו לתרגל ולמדוט עם ענת.
תקבלו כלים חדשים לחקירת ולמידת נתיב החיים והיוגה. תוכלו להביט עליהם מזוית אחרת, עמוקה, ונקיה.

נועה מונדשיין

תלמידה ותיקה ליוגה

דילוג לתוכן