יוגה לילדים – שיעורים וחוגים

שיעורי יוגה לילדים הם חוויה לגוף ולנפש. חוויה ש מפתחת גוף גמיש וחזק ונפש בריאה, איתנה ורגישה. באמצעות יוגה ומדיטציה, תרגילי קשב וריכוז, משחק, צליל ותנועה.

שיעורי יוגה דהרמה לילדים הם חוויה לגוף ולנפש. יוגה דהרמה מפתחת גוף גמיש וחזק ונפש בריאה, איתנה ורגישה. אנו מאמינים שהדרך הטובה לדעת מהי יוגה היא לתרגל יוגה.

 

יוגה לילדים – שיעורים וחוגים ליוגה, מדיטציה ומיינדפולנס.

שיעורי יוגה דהרמה לילדים הם חוויה והרפתקה, המטרה שלנו היא להעניק לילדים כלים ומיומנויות שילוו אותם בכל תחום בחייהם.

ילדים לומדים דרך חיקוי לכן חשוב לנו מאוד לתת להם את המורים הטובים ביותר וסביבה תומכת. אנו שואפים להוביל ילדים לחיים מאושרים, בריאים ומלאי חיוניות.

מטרת חווית הלימוד היא לאו דווקא להיות טוב יותר מאחרים, אלא, להכיר את עצמנו טוב יותר, להיות רגישים לעצמנו ולסביבה ולשפר את הכישורים האישיים שלנו.

אנו מאמינים בגישה סובלנית התומכת בהתגברות על מכשולים ושמטפחת את הביטחון העצמי. אנו מעודדים עבודה פרטנית ושמים דגש על עבודה בקבוצה מתוך התחשבות ושיתוף פעולה, ומעודדים ילדים לחשיבה עצמאית ויצירתיות.

 

למציאת מורים ליוגה לילדים וחוגי יוגה לילדים מוזמנים להיכנס ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק: מורים ומדריכים ליוגה דהרמה לילדים

 

שיעור יוגה לילדים ביוגה סטודיו ענת צחור
ילדים לומדים דרך חיקוי ומשחק

 

היחודיות של יוגה דהרמה לילדים

באמצעות יוגה ומדיטציה, תרגילי קשב וריכוז, משחק, צליל ותנועה, אנו שואפים לפתח אצל הילדים מודעות לעצמם ולסובב אותם. יוגה דהרמה לילדים היא דרך המשלבת בין תרגולים פיזיים מעולם היוגה ובין תרגילי הרפיה, קשב וריכוז המבוססים על מדיטציית קשב (מיינדפולנס).

הדרישות הגופניות של היוגה מלמדות להתגבר על קשיים רבים. תנוחות היוגה מטפחות כוח גופני, שיווי משקל, גמישות ויכולת לשלב בין תנועות שדורשות ריכוז, נחישות ועידון. התרגול מפתח מיומנויות של קשב, ריכוז, עצמה, גמישות, יכולת להתבונן, לקבל החלטות נכונות, להגיב ולפעול.

שיעורי יוגה לילדים מתקיימים בקבוצות גיל שונות על מנת לאפשר התפתחות והתקדמות מירבית של הילד או הילדה. 

רצוי להתאים גם את אופי המורה לאופי הילד או הילדה על מנת שתהיה התאמה לרוחם וצרכיהם של הילדים.

 

"חינוך חייב לספק את האפשרויות למימוש עצמי; הדרך הטובה ביותר היא לספק לאינדיבידואל סביבה עשירה ומאתגרת לחקירה, בדרכו שלו " נועם חומסקי.

 

 גם זה עשוי לענין אותך:

 

דילוג לתוכן