סדנת קשב מדברי עם ענת צחור – יוגה ערבה

פורסם ב:
יוגה ערבה – נובמבר 2017

 

סדנת סוף שבוע "קשב מדברי" עם ענת צחור – יוגה ערבה

מתי: 2-4 בנובמבר 2017
היכן: קיבוץ לוטן.

 
המדבר לוחש לנו, מאפשר לנו מסע פנימי של קשב חדש, קשב לפנים וקשב לחוץ. המדבר קורא לנו בפשטות שלו, בראשוניות שלו ובקצב שלו, הוא דורש מאיתנו להיות אחד איתו. כמו המדבר כך גם הדהרמה, היא קוראת לנו להיות רגישים, קשובים, חדים ומדוייקים יותר. תרגול של יוגה המבוססת על שיטת איינגר, בשילוב תרגולי נשימה ומודעות לנשימה ותרגולים אנרגטיים מעולם ההאטה יוגה ביחד עם תרגול מדיטציה בודהיסטית מפתחים רגישות ותבונה, זוהי יוגה דהרמה – דרך היוגה.

מה יהיה בסדנה:

נשהה ונזרום בתנוחות יוגה ונלמד להתייחס אל התרגול כחוויה אינטימית ומעצימה. נתרגל תרגולי נשימה, מדיטציה ותרגולים המניעים אנרגיה ואת כוחות החיים בגוף. נלמד את עקרונות הקשב (מיינדפולנס – סאטי) הן בתרגול היוגה והן בתרגול המדיטציה. נפתח דיוק, קשב, ריכוז וראיה צלולה (ויפאסאנה). נתנהל במשך שלושה ימים מתוך אחדות הגוף והרוח.

 

למי הסדנה מתאימה:

הסדנה מתאימה למתרגלי יוגה התרגלים לפחות שנה. אין צורך ברקע וניסיון בתרגול מדיטציה. הסדנה מתאימה לכל המתרגלים משיטות היוגה השונות הרוצים לפגוש עצמם בתרגול עמוק וקשוב.

 

איזה ציוד יוגה להביא לתרגולים בסדנה:

מזרון יוגה (חובה) כרית ישיבה או שמיכה (רצוי) חגורות או רצועה (רצוי) בלוק מעץ (אפשרי) בולסטר (אפשרי) שמיכה או שתיים ( רצוי) .

 

לוח פעילות:

 

פרטים והרשמה יוגה ערבה:

הטלפון של מרכז ההזמנות הוא: 052-3665935

אימייל להזמנות: yogaarava@gmail.com

לפרטים על הסדנה קשב מדברי עם ענת צחור באתר יוגה ערבה.

יוגה ערבה – צור קשר להרשמה

 

סדנאות קודמות ביוגה ערבה עם ענת צחור:

 

 

דילוג לתוכן