שקט מרפא – סדנת יוגה ומדיטציה במדבר

שקט מרפא - סדנת יוגה ומדיטציה, סוף שבוע בלב המדבר עם ענת צחור. חוויה קסומה בלב המדבר, סדנה שכולה שקט מרפא ותרגולים המטהרים את הגוף והנפש. ענת צחור תוביל אותנו למסע של התחדשות דרך תרגול מדיטציה, יוגה ותרגילי נשימה.
healing silence desert retreat
פורסם ב:

סוף שבוע של שקט מרפא במדבר מאפשר לנו זמן לעצמנו, לתרגל יוגה ומדיטציה באווירה קסומה, שלווה ורגועה, לאכול אוכל בריא, לשמוע את השקט המרפא של המדבר ולהנות מהנוף הבראשיתי.

מועד הסדנה הקרובה: יפורסם בקרוב

סוף שבוע של יוגה, מדיטציה ושקט מרפא.

 

שקט מרפא – סוף שבוע של יוגה ומדיטציה בלב המדבר

 

סוף שבוע של שקט מרפא – סדנת יוגה ומדיטציה במדבר.

מנחה: ענת צחור.

 

מה נחווה בסדנת שקט מרפא:

סדנת יוגה ומדיטציה, חוויה קסומה בלב המדבר, סדנה שכולה שקט מרפא ותרגולים המטהרים את הגוף והנפש. ענת צחור תוביל אותנו למסע של התחדשות דרך תרגול מדיטציה, יוגה ותרגילי נשימה, באמצעותם ננקה ונטהר משקעים שמצטברים בגוף ובנפש. ננשום ונחוש את השקט המרפא, נאט את הקצב, נחווה פשטות, ונקשיב לפעימות הלב ולרחש המדבר. הנוף הבראשיתי של המדבר, התרגול, חווית השתיקה והשקט, התזונה הבריאה, כל אלו תומכים בתהליכי הריפוי ומאפשרים מרחב-זמן של התבוננות וקשב.

 

תרגולי היוגה והנשימה ילמדו אותנו עבודה והקשבה לגוף כשמטרתם לרפא, לפתוח חסימות ולהזרים אנרגיה מחודשת הן לגוף והן לנפש. 

תרגולי מדיטציה שונים שיהוו ארגז כלים עבורכם בחיי היום יום. טכניקות מדיטציה של ריכוז (סמהאדי) והקשבה (מיינדפולנס), תרגולים שייסיעו לעורר ולפתח איכויות של קשב ומודעות. התרגולים יהיו אישיים וקבוצתיים. 

נפגוש את עצמנו בתרגולים שונים המביאים להעצמה והעשרת חוויות דרך משחק והתנסות.

הריטריט יערך רוב הזמן בשתיקה על מנת לאפשר לעצמנו שחרור ומנוחה, ושנוכל להיפתח ליופיה הפשוט של המציאות במהלך התרגולים המשותפים, ובזמן ובמרחב האישי. 

התזונה בסדנה על טהרת הצמחונות/ טבעונות, תזונה בריאה המסייעת בתהליכי הניקוי ומעוררת את היכולת הטבעית של הגוף לריפוי עצמי.

הסדנה היא תהליך חוויתי, ולכן כל התרגולים המונחים בסדנה מתאימים לכל הרמות של מתרגלי היוגה והמדיטציה.

 

 

גם זה עשוי לעניין אותך:

אלבומי תמונות מסדנאות וריטריטים

ריטריטים וסדנאות – יוגה ומדיטציה

 

דילוג לתוכן