קורסי מורים ליוגה בשיטת יוגה דהרמה

קורסי מורים ומדריכים ליוגה דהרמה בתל אביב. הכשרה להוראת יוגה למבוגרים בהנחיית ענת צחור, קורסים להוראת יוגה לילדים בהנחיית אסנת ישראלי וענת צחור.
Guru-and-Disciples
פורסם ב:
בוגרי הקורסים שלנו פוסעים אל העולם עם ידע והבנה

 

קורס מורים ליוגה והכשרת מדריכים ליוגה דהרמה בתל אביב

בקורסי הכשרת מורים ומדריכים ליוגה דהרמה נלמדת היוגה לעומקה דרך חוויה וחקירה של גוף ונפש.

הקורסים שלנו מתקיימים בתל אביב, צוות המורים שלנו מהמורים הבכירים בארץ בשיטת יוגה דהרמה. הסטודיו שלנו מאובזר במיטב ציוד היוגה על מנת לאפשר מגוון רחב של אפשרויות הוראה ולמידה.

הזדמנות לכל מי ששואף לחיות את דרך היוגה ולהפוך את מקצוע היוגה לדרך חיים, לאלו שרוצים להתמקצע בדרכי התרגול וההוראה ולהיות מורים איכותיים המסוגלים להעביר את היוגה לאוכלוסיות וקהלים שונים ומגוונים.

הקורסים הם גם הזדמנות פז גם למי שרוצה להעמיק את חוויית הלמידה בעולם היוגה, לפתח הבנה מהי יוגה ומה מטרות התרגול ולהעמיק את התרגול האישי.

יוגה דהרמה היא דרך ששמה דגש על חיבור התודעה והגוף מתוך לימוד חוויתי של התנסות וחקירה אישית. בוגרי הקורסים שלנו הם מורים איכותיים לאחר שקיבלו הכשרה מקצועית מעולה.

  

קורס מורים ליוגה 

בית ספר להכשרת מדריכים ומורים ליוגה שם דגש על העמקה והבנה של הגוף והנפש בשיטת יוגה דהרמה. התמקדות באיינגאר, האטה – ראג'ה, בודהיזם ומדיטציה. ללמוד את היוגה לעומקה, להבין את הקשרים שבין גוף ולנפש, לדעת איך היוגה מאפשרת ריפוי, ללמוד איך להעביר את הידע והניסיון לאחרים, אם זה מעניין אתכם אז אתם מתאימים לקורס הכשרת מורים ליוגה.

בוגרי קורסי המורים שלנו פוסעים אל תוך עולם היוגה מצויידים בידע, הבנה עמוקה וחופש יצירה ומחשבה. הבוגרים שלנו ממיטב מורי היוגה בארץ. הקורס מיועד למתרגלי ושוחרי יוגה מכל השיטות והזרמים, מורים לפילאטיס, רקדנים ואנשים העוסקים בתנועה…המשך לקרוא

לפרטים והרשמה:

צור קשר  – קורס מדריכם ומורים ליוגה דהרמה. 

 

קורס מדריכים ליוגה לילדים 

קורס מדריכים ליוגה לילדים מכשיר להדריך יוגה ומדיטציה לילדים בגילאים שונים, ללמוד שיאצו ככלי של מגע אוהד, ולהעשיר את ארגז הכלים בעבודה עם ילדים, הנך מוזמן/נת להיות חלק מקהילת התלמידים שמוכשרים בקורסים שלנו עם המורים המובילים והטובים ביותר.

הקורס מיועד למדריכים ומורים ליוגה, מתרגלי יוגה, גננות ומורים, העוסקים בתנועה לגיל הרך, מטפלים, בתנועה, מדריכי ילדים ונוער, אנשים בעלי זיקה לעבודה עם ילדים. זהו קורס איכותי עשיר בתכנים בנושאי יוגה, מדיטציה, קשב וריכוז, אנטומיה של הילד, פסיכולוגיה וחינוך ברוח הדהרמה…המשך לקרוא….

לפרטים והרשמה:

צור קשר – קורס מדריכים ומורים ליוגה דהרמה לילדים. 

 

 

דילוג לתוכן