סדנת שבת 27.10.12 – עומדים על הראש

ענת צחור עמידת ראש
פורסם ב:

 

מזמינים אתכם לעמוד על הראש, שבת – 27.10.12 סדנה עם יובל פינגרמן,

בין השעות: 9:00 – 12:00  

 

מדיטציה על הראש – המחשבות שוקעות אל תוך האדמה.

 

 עמידת ראש מכונה שירשאסאנה, זו אחת התנוחות המרתקות והמורכבות לביצוע. השהייה בתנוחה היא זו שמאפשרת את קצירת הפירות והסגולות של תנוחה זו. אך לשם ביצוע נכון ועל מנת לשהות למשך זמן בתנוחה זו בריכוז וללא מאמץ, יש ללמוד אותה בשלבים ולתרגל אותה לאורך זמן, בסבלנות ובדייקנות.

שירשאסאנה, עמידת הראש מאפשרת לנו להביט על המציאות במהופך. הראש מונח על הרצפה, קודקוד הראש נטמע באדמה ומתרחשת צמיחה מעלה לכיוון כפות הרגלים, אלה, מרחפות מעלה באויר חופשיות מאחיזה אך יציבות.  

תחושה נעימה מציפה את הראש, האנרגיה זורמת בגוף, עור הפנים כמו נוזל מטה ונענה לכח הכבידה וכנגד השרירים נמשכים ומושכים את הגוף מעלה כנגד כוחה המושך של האדמה. לאט לאט המבט משתנה ומתרכך, האישונים נאספים פנימה והמחשבות שוקעות. הגוף נאסף לכדי זקיפות רכה מקודקוד הראש לאורך עמוד השידרה אל כפות הרגליים והלאה, מעלה, מעלה. 

 

למי מתאימה הסדנה:

הסדנה מתאימה למי שרוצה ללמוד את יסודות התנוחה ולמי שחפץ להעמיק את ההבנות והתובנות שלו בתנוחה זו. בסדנה נעמיק לתוך השירשאסאנה, נדייק אותה, נשכלל אותה ונכיר וריאציות שונות שלה. הסדנה מיועדת לכל הרמות ותותאם לכלל המתרגלים בסדנה לפי רמתם. מוזמנים מתרגלים מיוגה סטודיו ואורחים מתרגלי יוגה מדיסיפלינות ושיטות שונות. נדרשת לפחות חצי שנה של תרגול.  

 

מחיר הסדנה:

130 ש"ח למנויי הסטודיו. 150 ש"ח לאורחים.  

 

לפרטים והרשמה:

יוגה סטודיו – ענת צחור | לימודי יוגה דהרמה

טל: 03-6202220

info@yoga-studio.co.il    

דילוג לתוכן